مشاوره حقوقی رایگان

موسسه ملک پور ( موسسه MIE ) به شما مشاوره حقوقی ، مهاجرتی ، قانونی رایگان ارائه می نماید. آیا نیاز به مشاوره تلفنی یا کتبی رایگان دارید ؟
می خواهید ابتدا قبل از پرداخت هزینه مشاوره بدانید که اصلا صرف هزینه مشاوره مفید است؟
مشاوره تلفنی رایگان ما برای همین موضوع طراحی و اجرا شده است
شما می توانید با دفتر ما یا دفاتر همکار مستقل در اکثر اوقات روز تماس حاصل فرموده و در باب موضوعات مختلف نظیر پذیرش، ویزا، مشاوره مهاجرتی،حقوقی یا بین المللی مشاوره رایگان دریافت نمایید.
وقتی ما صحبت از مشاوره تلفنی یا مشاوره ایمیلی رایگان می کنیم ، این موضوع صحت دارد .
امتحان بفرمائید و هم اکنون اگر در ساعات کاری موسسه ما باشد ، دفاتر به طور رایگان به شما پاسخگو خواهند بود .
شما سوال می پرسید ، درخواست مشاوره می کنید و کارشناس خبره و تحصیل کرده رشته موردنظر شما بدون دریافت هزینه تا مدت ده الی پانزده دقیقه بدون دریافت هیچ هزینه ای پاسخگوی شما خواهد بود .

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب مشاوره حقوقی رایگان

 

البته در صورتی که اطلاعات اولیه را بدست آوردید ، ملاحظه فرمودید که این دفتر صاحب همان اطلاعاتی است که شما می خواهید ، می توانید بدون هیچ دغدغه ای جهت مشاوره آنلاین ،مهاجرتی ، حقوقی و امثالهم تعیین وقت بفرمائید .
مشاوره های آنلاین بر بستر اسکایپ هزینه‌اندکی دارد. مشاوره های ما همگی برای شما با برنامه ریزی ارائه می گردد و به این شکل است که در ابتدا مشاوره تلفنی خواهید داشت و بعد از مشاوره تلفنی اگر احساس فرمودید که از مشاوره راضی هستید در آن صورت شما از ما وقت مشاوره آنلاین با متخصص دریافت خواهید نمود. پیشنهاد می کنیم پیش از هر اقدامی با دفاتر ما مشورت بفرمائید و به هیچ عنوان بدون مشورت و تحقیق کافی اقدامی نفرمائید. جهت مشاوره تلفنی رایگان مهاجرتی ، حقوقی و امور نظیر آن با بهترین تیم کشور در خدمت شما هستیم.

شما می توانید در تمام زمینه های حقوق بین الملل خصوصی، مهاجرت، اقامت، تابعیت و امثالهم با ما در تماس باشید. چنانچه در همین وب سایت به عرض شما سروران رساندیم مشاوره اولیه تلفنی رایگان است و فاقد هزینه می باشد.
حقوق بین الملل به دو دسته تقسیم می شود که شامل حقوق بین الملل عمومی و حقوق بین الملل خصوصی است. حقوق بین الملل عمومی چنانچه قبلا هم عرض شد مسائل بین دولت هاست اما حقوق بین الملل خصوصی شامل تمام موارد مرتبط به مهاجرت ، اقامت ، تابعیت و تعارض قوانین و امثالهم می باشد. حال اگر شما مایلید با بهترین و برترین کارشناسان حقوق بین الملل مشاوره رایگان داشته باشید کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.
خیلی از عزیزان گاه از اینکه تماس بگیرند خجل بوده و همین عدم تماس شاید یک فرصتی را از آن ها بگیرد. عزیزان دقت بفرمایید موسسه MIE کلیه خدمات خود را در باب مشاوره اولیه تلفنی را به نحو رایگان مقرر می دارد. در تمام زمینه های بین الملل حقوق ، مشاورینی داریم که درآن زمینه ها درس می خوانند و رشته ی تخصصی آن ها همین موضوعات بوده است. امور حقوق بین الملل تخصص ماست و شما با بهترین های جهان و با موسسه ای در قلب اروپا شهر زیبای وین مشاوره خواهید داشت.‌ تردید نفرمایید و هم اکنون جهت مشاوره با ما تماس حاصل بفرمایید. شماره های تماس ما در صفحه ارتباط با ما در همین وب سایت موجود است.
تمامی حقوق برای موسسه حقوقی ملک پور محفوظ است.
مشاوره رایگان