درباره ما

موسسه مشاوره ای MIE با همکاری کاریابی اهورا به شماره مجوز ۲۰۳۳۳۰ درخشانترین موسسه مهاجرتی سطح کشور و خاورمیانه تحت نظر مستقیم آقای استاد ملک پور اداره و مدیریت می گردد. این موسسه از همکاری وکلای زبده و مجرب در سراسر دنیا، بهره مند است و موسس و مدیر این موسسه آقای امیرمحمد ملک پور است دارای مدرک لیسانس حقوق قضایی (با معدل بالای 18)، فوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل(با معدل بالای 18) می باشند و در حال حاضر دانشجوی دکترا حقوق در دانشگاه ملی وین و دانشجوی دکترای تجارت در سوئیس می باشد. سابقه تدریس ایشان در زمینه های حقوق، مدیریت، روانشناسی، موفقیت و رشته های مختلف زبان برای اشخاص با مدارک بالای فوق لیسانس و دکترا مبین سطح علمی بنیانگذار موسسه مشاوره ای MIE می باشد.

آقای ملک پور به زبان های فارسی، انگلیسی، عربی، آلمانی آشنائی داشته و شاید بی اغراق از بهترین حقوق دانان موضوع قرار داد های بین المللی می باشند.

تاسیس موسسه مشاوره ای MIE (با همکاری کاریابی اهورا به شماره مجوز ۲۰۳۳۳۰) و ارائه خدمات تجاری و بین المللی به خصوص در زمینه حقوق بین الملل خصوصی (اخذ اقامت، تابعیت، ویزاهای کار، تحصیل، ازدواج، سرمایه داری و سرمایه گذاری در سطح بین المللی و امثالهم) از ایده های بکر ایشان بود. به گونه ای که تا پیش از شروع به کار موسسه MIE، افراد و موسسات بسیار کمی در این زمینه فعالیت داشتند و اغلب نیز بدون داشتن اطلاعات تخصصی و تجربه کافی اقدام به مشاوره مهاجرت می کردند. لذا  بنیان گذار این موسسه به فکر ارائه خدمات حقوقی تخصصی در این زمینه افتاده و امروز بعد از چند سال فعالیت ، خوش نام ترین و تخصصی ترین موسسه مشاوره ای و مهاجرتی کشور است .

بعضی از مدارک ایشان و اعضای موسسه نظیر مدرک وکالت پایه یک دادگستری، مدرک کارشناسی ارشد، نمایندگی از دانشگاه های برتر انگلستان، نمایندگی از کمپانی سوئد ورکز سوئد و ….. در گالری سایت موجود است. تسلط مدیریت و کارکنان موسسه به زبان انگلیسی زمینه ارتباطات بین المللی را برای موسسه مشاوره ای MIE با همکاری کاریابی اهورا فراهم نموده است. هم چنین کاریابی اهورا تحت مجوز کاریابی به شماره ۲۰۳۳۳۰  ، با همکاری موسسه MIE ، در سراسر جهان اقدام به کاریابی رایگان می کند.

سلسله مراتب تدریس و صحبت های جناب ملک پور در خصوص حقوق داخلی و حقوق بین الملل و مهاجرت در سایت یوتیوب موجود است. چنانچه مایلید با  نظرات ایشان بیشتر آشنا شوید لطفا در یوتیوب واژه ملک پور را به فارسی مرقوم بفرمایید.

وب سایت ما اکنون یکی از معتبرترین سایت های حقوقی ایران بوده و در نتایج اول موتور جستجوی گوگل برای بسیاری از کلیدواژه های حقوقی قرار دارد که باعث شده است روزانه تعداد زیادی بازدید از سایت انجام شود. احتمالا شما نیز از همین طریق یا از طریق موکلین سابق این موسسه به این صفحه رسیده اید و یا با ما آشنا شده اید.

عده ای از دفاتر که ادعا دارند با ما همکاری دارند صادق نبوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند و در بسیاری از موارد کپی برداری از مطالب سایت ما صورت پذیرفته است که باعث تاسف ما نیز هست. لذا بدینوسیله خواهشمندیم در این مورد دقت فرمایید و اطلاعات مربوط به ما یا همکاران ما را از همین سایت دریافت کنید.

آقای ملک پور طراح و مبتکر متدی در آموزش زبان نیز هستند که در ایران به نام SICمشهور می باشد و اکنون حتی معلمین سطح پائین همین متد اساتیدی شده اند که در موسسات مشهور مشغول به تدریس هستند و بی اغراق می توان گفت نظیر این متد در سطح جهانی کم و شاید اصلا وجود نداشته نباشد.
ما صادقانه و به روایت مشتریان عزیزی که پیش ما آمده اند تنها یک موسسه حقوقی یا زبان نیستیم و تلاش کردیم تا با ارایه خدمات حقوقی و آموزشی خاص و منحصر به فرد، صاحب سبکی در ارایه خدمات باشیم. روش ما روشی بی نظیر و در حال تکاپو و رشد است و ما در همه حال به متقاضیان می گوییم از ما تحقیق نمایند.

از خصوصیات موسسه ما این است که ما با شما صادقیم و به مشتری بسیار احترام می گذاریم. به اعتقاد ما صداقت با مشتری بهترین و با ارزش ترین احترام به ایشان است. کارشناسان ما با داشتن اطلاعات تخصصی و حقوقی در خصوص قوانین کشورهای مختلف دنیا و با تحلیل درست شرایط متقاضی، مناسب ترین گزینه ها را فارغ از منافع شخصی شرکت به شما ارائه می کنند. برای اطمینان در این خصوص استاد ملک پور همیشه توصیه می کنند که با چند مشاور صحبت کنید تا بتوانید بهترین راه را انتخاب کنید. حتی در صورت صلاحدید پس از مشاوره با کارشناسان ما می توانید با سایر موسسات مهاجرتی نیز تماس برقرار کرده، خواهید دید که اطلاعات شما پس از مطالعه اطلاعات وب سایت و سایر شبکه های اجتماعی و مشاوره با کارشناسان موسسه ما، از بسیار از کارشناسان موسسات دیگر بیشتر خواهد بود!

بنابراین متقاضیان مهاجرت با تماس با کارشناسان خبره و آموزش دیده موسسه MIE، به صورت رایگان از بهترین گزینه های پیش روی خود مطلع می شوند.

موسسه مشاوره ای MIE با همکاری کاریابی اهورا به شماره مجوز ۲۰۳۳۳۰ با بهترین دانشگاه های انگلیس و آمریکا ارتباط داشته و نماینده رسمی دانشگاه ها، کالج های معتبر و موسسات مشهوری می باشد. خدمات حقوقی و تحصیلی MIE با قیمتی مناسب و در اکثر موارد با گارانتی صورت می گیرد. البته لازم به ذکر است که کلیه قرارداد های موسسه با موکلان در صورتی عقد می گردد، که موکل شانس بالایی برای روش اقدامی داشته باشد و از ارائه خدمات برای افرادی که شرایط مناسبی برای مهاجرت ندارند حتی با وجود اصرار خود موکل صرفا برای دریافت حق الوکاله معذوریم. چرا که معتقدیم ما به عنوان وکلا و مشاوران مورد اعتماد شما عزیزان، می بایست پیش از شما به آینده مهاجرتتان بیندیشیم. هم چنین در این موسسه از ارائه خدمات مهاجرت غیر قانونی و روشی همچون پناهندگی معذوریم و در این موارد هیچ گونه خدمات و مشاوره ای نخواهیم داشت. بنابراین اگر می خواهید یک مهاجرت مطمئن داشته باشید و تمامی امور خود را به صورت قانونی و صحیح انجام دهید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
در بسیاری از موارد شما اصلا نیازی به پرداخت مبلغ ندارید و کار شما تنها نیاز به مشاوره دارد لذا خواهشمندیم پیش از هر امری با ما مشورت کنید و ما با کمال میل در خدمت متقاضیان عزیز هستیم و شایان ذکر است که ما اصلا بابت مشاوره تلفنی اولیه مبلغی دریافت نمی نماییم مگر شخص مایل به وقت حضوری باشد که مبلغی مختصر در باب مشاوره حضوری دریافت می داریم. در برخی موارد ممکن است با توجه به شرایط خود، با تهیه پکیج های تخصصی همچون، گام به گام تا کار خارج از کشور، اپلای دانشگاه و …  خود به تنهایی مانند یک وکیل قادر به انجام امور مهاجرتی خود باشید
امید است که بتوانیم خدمات خوبی را در تمام زمینه های داخلی و بین المللی و آموزشی حقوقی یا زبان ارائه کنیم و شما می توانید در ساعات مقرر با ما تماس تلفنی داشته باشید و از مشاوره رایگان نیز بهره مند گردید.

از آنجا که تمامی همکاران ما در موسسه MIE به شدت نگران گلایه مشتریان هستند و شما می توانید در هر زمانی در هر مکانی با یک ایمیل ما را در جریان روند پرونده تان قرار دهید و حتی انتقاد کرده و امور خود را پیگیری کنید.

مجوز کاریابی

.

.

كليه حقوق قانوني اين سايت متعلق به خانم مريم السادات بني جمالي، مالك كاريابي اهورا به شماره مجوز ۲۰۳۳۳۰ مي باشد.

آدرس: تهران قیطریه (بلوار صبا) خیابان شهید کریمی پلاک ۱۰ واحد یک

شماره تماس: ۲۲۶۹۰۱۹۳

تمامی حقوق برای موسسه حقوقی ملک پور محفوظ است.
مشاوره رایگان