امور حقوق داخلی

علاوه بر آنچه که در خصوص فعالیت موسسه ملک پور در حوزه حقوق بین الملل گفته شد ، این موسسه با به کار گرفتن وکلا و حقوقدانان برجسته و متخصص در گرایش های مختلف حقوقی ، اقدام به ارائه خدمات گسترده و همه جانبه حقوقی در حوزه حقوق داخلی می نماید.

دپارتمان حقوق داخلی موسسه ملک پور با توجه به نیاز افراد جامعه و با در نظر گرفتن قوانین جمهوری اسلامی ایران اقدام به ارائه خدمات ذیل می نماید:

  1. برگزاری سمینارهای آموزشی و دوره های تخصصی حقوق به منظور ارائه خدمات آموزشی – حقوقی به وکلای جوان و دانشجویان رشته های مختلف حقوق جهت کسب اطلاعات نظری و عملی پیرامون مباحث مختلف حقوقی و موفقیت در آزمون های مربوطه جهت ادامه تحصیل و اشتغال به مشاغل حقوقی.
  2. قبول وکالت جهت ثبت اختراع، طرح صنعتی ، برند و علامت تجاری و همچنین ثبت آثار ادبی و هنری و ثبت شرکت در مراجع ذی صلاح داخلی جهت تضمین حقوق و منافع مخترعان ، صنعتگران ، هنرمندان و … .
  3. اقدام به داوری منصفانه و بی طرفانه به منظور حل و فصل اختلافات و منازعات مختف جهت قضا زدایی و جلوگیری از توسل به مسیر فرسایشی و پرهزینه دادگستری.
  4. ارائه مشاوره جهت تنظیم انواع قراردادهای تجاری و حقوقی ، و ارائه مشاوره در ارتباط با کلیه دعاوی حقوقی و مباحث مربوط به این دعاوی.

قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی از قبیل دعاوی کیفری ، دعاوی مربوط به حقوق قراردادها ، دعاوی مرتبط با حقوق خانواده ، دعاوی تجاری و …

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ارائه شده توسط دپارتمان امور حقوق داخلی موسسه ملک پور به سایت www.malekpour.ir  مراجعه نمائید.

همچنین می توانید جهت تعیین وقت ملاقات با وکلا و مشاوران این موسسه به شماره تلفن های موسسه تماس حاصل نموده و یا به آدرس پست الکترونیکی تخصصی دپارتمان به آدرس    [email protected]  پست الکترونیکی ارسال نمائید.

 مطالب مرتبط حقوقی :

مشاوره در دعاوی حقوقی

وکالت در دعاوی کیفری

وکالت در دعاوی خانواده

وکالت در دعاوی ملک و املاک

وکالت در دعاوی اسناد تجاری (برات ، سفته و چک )

مشاوره در تنظیم انواع قرارداد

امور مربوط به داوری

ثبت اختراع و علائم تجاری

بررسی حق اشتغال بیگانگان

 

 

مشاوره رایگان